Skip to main content

Romantické zásnuby a svadby

Aké by to bolo úžasné, keby ste mohli zažiť ten najromantickejší okamih vášho života v krajine plnej vášne, histórie a nádhernej prírody?


Predstavte si, ako sa tá najdôležitejšia otázka vašej lásky vznáša vo vzduchu v zlatom svetle zapadajúceho slnka, zatiaľ čo sa nachádzate v srdci prekrásnej talianskej krajiny. Vaše zásnuby alebo svadba sa stávajú nielen výnimočným míľnikom vo vašom živote, ale aj nezabudnuteľným zážitkom, na ktorý budete spomínať celý život.

Svadba a zásnuby jednoznačne dýchajú romantickou atmosférou, ktorá Taliansku nechýba a predurčuje ho na pobyty tohto charakteru. Veď aj o samotných Talianoch sa hovorí, že sú veční romantici a milovníci vína, žien, príjemnej hudby a dobrého jedla.

Prekvapte svoju partnerku žiadosťou o ruku počas predĺženého víkendu v niektorom z romantických talianskych miest. Zorganizujeme pre vás tento jedinečný moment tak, že druhá strana nebude ani tušiť čo sa chystá a odpoveďou bude jednoznačné ÁNO plné lásky a romantiky. Predstavte si, ako poviete to svoje „áno“ uprostred nádherných talianskych záhrad, alebo ako si vychutnávate svadobnú hostinu v jednej z prekrásnych talianskych reštaurácií. Predstavte si, ako si užívate svoj špeciálny deň bez starostí, pretože všetko je perfektne zorganizované.

Chcete predísť stresu zo svadobných príprav a zároveň si užiť svadbu na mieste, ktoré je výnimočné? Stačí si vybrať … pláž, krásnu toskánsku prírodu, historicky známe mesto… Vybavíme vám doklady, zabezpečíme ubytovanie, krásnu výzdobu, fotografa, vizáž a naplánujeme program pre vašich blízkych. Vaša svadobná hostina bude tiež slávnostná a romantická vďaka svadobnému stolu s vynikajúcimi talianskymi špecialitami.

z referencií našich zákazníkov

  • Alena Vicenová

    Keď Taliansko, tak CK Mattia. S Jarkou Molnárovou sme absolvovali Rím a teraz Toskánsko. Je to milá osôbka obrnená trpezlivosťou, nadupaná vedomosťami, ktorá dokáže nevtieravo a nesmierne zaujímavo podať všetky informácie o kultúre, histórii a súč...
  • Katka Marciková

    Právě jsme zažili s CK Mattia nezapomenutelný týden v krásném Toskánsku spojený s výukou IT jazyka, na který budu dlouho vzpomínat ❤️ Paní Jarka vše skvěle zorganizovala a hezky se o nás postarala. Bylo moc příjemné poslouchat její výklad a získat...
  • Erika Pindjaková Labajová

    Jarka je úžasný pohodový človek na správnom mieste. Vďaka nej Toskánsko ostane navždy v mojom srdci ❤️ Odporúčam všetkými desiatimi (ach, ešte teraz mám zimomriavky z Florencie).
top