Skip to main content

Romantické zásnuby a svadby

Aké by to bolo úžasné, keby ste mohli zažiť ten najromantickejší okamih vášho života v krajine plnej vášne, histórie a nádhernej prírody?


Predstavte si, ako sa tá najdôležitejšia otázka vašej lásky vznáša vo vzduchu v zlatom svetle zapadajúceho slnka, zatiaľ čo sa nachádzate v srdci prekrásnej talianskej krajiny. Vaše zásnuby alebo svadba sa stávajú nielen výnimočným míľnikom vo vašom živote, ale aj nezabudnuteľným zážitkom, na ktorý budete spomínať celý život.

Svadba a zásnuby jednoznačne dýchajú romantickou atmosférou, ktorá Taliansku nechýba a predurčuje ho na pobyty tohto charakteru. Veď aj o samotných Talianoch sa hovorí, že sú veční romantici a milovníci vína, žien, príjemnej hudby a dobrého jedla.

Prekvapte svoju partnerku žiadosťou o ruku počas predĺženého víkendu v niektorom z romantických talianskych miest. Zorganizujeme pre vás tento jedinečný moment tak, že druhá strana nebude ani tušiť čo sa chystá a odpoveďou bude jednoznačné ÁNO plné lásky a romantiky. Predstavte si, ako poviete to svoje „áno“ uprostred nádherných talianskych záhrad, alebo ako si vychutnávate svadobnú hostinu v jednej z prekrásnych talianskych reštaurácií. Predstavte si, ako si užívate svoj špeciálny deň bez starostí, pretože všetko je perfektne zorganizované.

Chcete predísť stresu zo svadobných príprav a zároveň si užiť svadbu na mieste, ktoré je výnimočné? Stačí si vybrať … pláž, krásnu toskánsku prírodu, historicky známe mesto… Vybavíme vám doklady, zabezpečíme ubytovanie, krásnu výzdobu, fotografa, vizáž a naplánujeme program pre vašich blízkych. Vaša svadobná hostina bude tiež slávnostná a romantická vďaka svadobnému stolu s vynikajúcimi talianskymi špecialitami.

z referencií našich zákazníkov

  • Mgr. Aďa Chadimová

    Moja prvá návšteva v Ríme sa vďaka tebe Jarka premenila na PERFEKTNÝ obohacujúci pobyt s famóznymi službami a dojmami. Tvoje miestne znalosti a všetky tie pikošky, ktoré si mi prezradila za tých pár dní mi dali omnoho viac než som očakávala. PS: D...
  • Iveta Maronková

    Jarka, ďakujem veľmi pekne za nezabudnuteľný poznávací zájazd v Ríme. Patrí Vám veľká vďaka za úžasné prehliadky, ku ktorým bol vždy výstižný a veľmi pútavý výklad, ktorý ma veľmi zaujal a dozvedela som sa veľa zaujímavých vecí. Vrelo odporúčam a ...
  • Gabina

    Cením si Váš prístup, bola veľmi príjemná atmosféra, veľa som videla aj sa dozvedela, venovali ste sa každému. Oddýchnutie bolo na 100%.
top