Skip to main content

Firemné akcie, teambuilding

Predstavte si, že koniec dlhého pracovného týždňa môže vyzerať úplne inak. Žiadne vypisovanie týždenných reportov, hľadanie chýb v projektoch alebo obchodné stretnutia. Namiesto toho si užívate pohodlie luxusnej talianskej vily, obklopení kolegami, s ktorými sa smejete a užívate si skvelé talianske víno.


Toto všetko a omnoho viac vám môže ponúknuť náš teambuilding v Taliansku.

Možno sa vám stáva, že sa cítite unavení, vyhorení a stratení v práci, pretože nemáte možnosť nadviazať lepší vzťah so svojimi kolegami. Negatívny dopad tohto problému môže byť obrovský, najmä ak dochádza k poklesu produktivity, stratám zamestnancov a nízkej morálke. Ale máme pre vás riešenie.

Predstavte si, že sa ráno prebudíte v luxusnej vile uprostred talianskej prírody. Po raňajkách na slnkom zaliatej terase sa stretávate s kolegami na rannom jogingu. Počas dňa sa zúčastňujete na rôznych teambuildingových aktivitách, ktoré vás približujú k vašim kolegom a pomáhajú vám lepšie spolupracovať. Večer si užívate autentickú taliansku večeru a skvelé víno. 

Nájdeme pre vás vily obklopené prírodou, zorganizujeme pobyty pri mori pre vašich zamestnancov a pripravíme aj program, pri ktorom sa váš pracovný kolektív utuží a zabaví.

Naša dôveryhodnosť je podložená množstvom spokojných zákazníkov, ktorí už využili naše služby. Môžeme vám ukázať konkrétne príklady firiem, ktoré vďaka nášmu teambuildingu v Taliansku dosiahli výrazné zlepšenie vo svojej firemnej kultúre a produktivite.

Staráme sa o všetko - od rezervácie ubytovania, cez organizáciu dopravy, až po prípravu teambuildingových aktivít a programov. Ako bonus získate aj našu neustálu podporu a pomoc počas celého pobytu.

Čo získate:

🏖 kompletnú organizáciu teambuildingu v Taliansku,

🏡 luxusné ubytovanie,

🍷 autentické talianske jedlá a víno,

🎾 rôzne teambuildingové aktivity a programy,

🚐 dopravu na miesto a späť,

👥 našu neustálu podporu a pomoc.

 

z referencií našich zákazníkov

  • Marta Kubisová

    Ďakujeme za (už druhý a dúfame, že nie posledný) úžasný pobyt v Ríme. Dokonalý výklad, ktorý bol obohatený životnými skúsenosťami a príhodami o Rimanoch, fantastickej talianskej kuchyni, ale aj samotnej krajine. Jarka sa nám venovala od rána do ne...
  • Tomáš Hulala, EFA

    Každý rok organizujeme firemnú akciu pre najlepších spolupracovníkov v našom riaditeľstve. Tento rok sme dostali odporúčanie na CK p. Molnárovej a môžem vám povedať, išlo o najlepšie zorganizovaný teambuilding vôbec. Za viac ako priaznivú cenu nám...
  • Veronika Šoltésová

    CK Mattia odporúčam všetkým nadšencom Talianska, ktorí chcú vychutnávať túto úžasnú krajinu kúsok po kúsku z pohľadu domácich. Ďakujem Jarke, že robí svoju prácu s vášňou v srdci a svojou prácou žije. Vďaka tomu bolo pre mňa neskutočným zážitkom m...
top