SPRIEVODCOVSKÉ SLUŽBY

Zájazd bez sprievodcu je ako nemý film, v ktorom vnímate iba krásny obraz a zvuk sa akoby niekde stratil. Iba vtedy, keď sa k obrazu pripojí hovorené slovo , ktoré  mu vdýchne život, zrazu všetko vnímate inak.

Možno si poviete, že v dnešnom svete internetu, knižných sprievodcov a iných možností si navštívenú oblasť naštudujete vopred, históriu prečítate a cestu podľa navigačného systému nájdete. Je to pravda, ale ani kniha, ani internet vám nepriblížia históriu navštíveného miesta cez rôzne príhody, historky alebo miestne zvyklosti. To vám porozpráva len osoba, ktorá stojí vedľa vás a predstaví vám dané miesto ľahkou a zaujímavou formou.

Spolupracujeme so  sprievodcami, ktorí sú vlastníkmi oficiálnych sprievodcovských licencií vydaných priamo na území Talianska, čím sú naše sprievodcovské služby legalizované a profesionálne. Naši sprievodcovia nielenže majú naštudovanú históriu, ale všetci žijú dlhodobo v Taliansku a vedia priblížiť bežný život a zvyky talianov.

Sprievodcovské služby si môžete objednať ako súčasť zájazdu, ale aj individuálne. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na ckmattia@ckmattia.sk.

Pozrite si nasledujúce stránky a nechajte sa inšpirovať

RÍM TOSKÁNSKO FIREMNÉ AKCIE, TEAMBUILDIGN ROMANTICKÉ ZÁSNUBY A SVADBY