GRÉCKE OSTROVY – plavba výletnou loďou so sprievodcom

Termín : 21.09.19 – 28.09.19

Cena:  835,-  /základná katalógová cena/    735,- € /základná cena first moment pri objednaní do 31.1./

Ceny zájazdu môžu byť upravené o aktuálne zľavy, ktoré v čase objednávky poskytuje CK. Cena závisí od typu kajuty, ktorú si zvolíte. Radi pre vás vypracujeme cenovú kalkuláciu  podľa vašich požiadaviek.

Sprievodca: Ing. Jarmila Molnárová
Ubytovanie: 7x v lodnej kajuta
Stravovanie:  7 x plná penzia
Doprava: výletná loď COSTA  LUMINOSA

Benátky – Kefalónia – Mykonos – Santorini – Katakolon – Bari

Ubytovanie:
Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Luminosa, vybavených klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou a sušičom na vlasy. Ponuka niekoľkých typov kajút – vnútorná, vonkajšia s oknom a vonkajšia s balkónom a kategórií kajút – klasik a premium (lepšia alokácia kajuty, vyššie paluby, výhľad bez prekážok, raňajky do kajuty bez príplatku). Denné programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode. Slovensky hovoriaci sprievodca počas celej doby plavby.

Stravovanie:
Stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kasíno, Wi-Fi, zábavné simulátory a nápojové balíčky za poplatok.

Program zájazdu:

  1. deňnalodenie na výletnú loď Costa Luminosa v prístave v Benátkach (18:00).
  2. deňplavba Jadranským morom až do vôd Iónskeho mora, oddych a relax na palube lode.
  3. deňzakotvenie pri brehoch gréckeho ostrova Kefalónia v hlavnom meste Argostoli (07:00 – 14:00). Odporúčaný fakultatívny výlet – návšteva ukrytého jazera (jaskyne) Melissani s plavbou, pokračovanie do tradičnej rybárskej dedinky Agia Efimia a zakončenie výletu na jednej z najkrajších pláži nielen ostrova a Grécka, ale aj sveta – Myrtos (50 EUR).
  4. deňpriplávanie k Santorini, jednému z najčarovnejších ostrovov Grécka (09:00 – 20:30). Odporúčaný fakultatívny výlet – to najlepšie z ostrova Santorini, nevynímajúc mestečká Oia a Fira, ochutnávku vína a obed s miestnymi špecialitami (100 EUR).
  5. deň – vylodenie na ostrove pelikánov, veterných mlynov a kostolov, Mykonose (07:00 – 17:00). Odporúčané fakultatívne výlety – okruh ostrovom a jeho najkrajšie zákutia, prechádzka hlavným mestom Mykonos, Malé Benátky a ďalšie výnimočné miesta (65 EUR) alebo deň relaxu na niektorej z pláží (od 25 EUR).
  6. deň – priplávanie do prístavu v mestečku Katakolon v zálive Agios Andreas (09:00 – 14:00), len 20 km od starobylej Olympie. Odporúčaný fakultatívny výlet – antická a moderná Olympia, to najlepšie z kolísky olympijských hier (55 EUR).
  7. deň – popoludnie strávené na talianskom pobreží, v hlavnom meste regiónu Apúlia, Bari (08:00 – 13:30). Odporúčaný fakultatívny výlet – pešia prehliadka starého mesta spojená s panoramatickou jazdou vláčikom (30 EUR).
  8. deň – v ranných hodinách vylodenie v Benátkach (08:00).

Fakultatívne výlety sú len odporúčanou položkou zo strany lodnej spoločnosti. Sprievodca CK Turancar vo väčšine navštívených miest odsprevádza samostatne. V prípade potreby si klienti na palube zakupujú len dopravu do navštíveného miesta/mesta.

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie vo vnútornej  kajute s plnou penziou, prístavné poplatky, sprievodca CK počas plavby.

V cene nie je zahrnuté:
doprava a transfer do prístavu, na požiadanie zabezpečí CK.

Povinné príplatky:
prepitné pre obsluhu – dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi).

Odporúčané doplatky:
komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň, nápojové balíčky:
Pranzo Cena (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí) 16,99 EUR/os./deň,
Brindiamo (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa) 24,99 EUR/os./deň

Piu Gusto (miešané nápoje + Brindiamo) 28,99 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena podľa typu kajuty).

Publikované v Blog