ÍSŤ V NEDEĽU NA FUTBAL DO MILÁNA JE S NAMI TAKÉ ĽAHKÉ….

 

 

Včera oslavoval INTER Milano na štadióne SAN SIRO svojich  110 rokov! Zápas s Neapolom síce skončil nerozhodne 0:0, ale určite stál zato – veď na ihrisku sa proti sebe stretli Škriniar a  Hamšík. Milánske San Siro bolo vypredané. 80 000 divákov spievalo hymnu Interu  z plného hrdla a verným interistom tiekli po lícach slzy. Túto jedinečnú atmposféru zdieľali priamo na mieste aj naši 4 chalani – verní klienti CK Mattia, ktorí nám priamo z diania poslali toto video. Odskočili si len na víkend a my sme im zabezpečili  hotel blízko štadióna a aj  futbalové vstupenky na miesta, odkiaľ mali super výhľad.

Cítite z tohto videa tú atmosféru? Môžete ju zažiť aj vy. Čo takto darček k sviatku pre manžela alebo priateľa s lístkami na štadióne vo VIP zóne … pre nás nič nie je nemožné.

Zabezpečíme pre vás:

  • Letenky do Milána a transfer z letiska do hotela a späť
  • Ubytovanie blízko štadióna
  • Vstupenky na zápas do ktorejkoľvek zóny štadióna podľa vášho výberu – aj do VIP, kde chodia len novinári a tí „vybraní“
  • Prehliadku štadióna pred alebo po zápase – šatne a sála všetkých ocenení so slovenským sprievodcom

Čo takto napríklad najbližšie zápasy ….

15.4. – nedeľa 20:45  MILANO – NAPOLI
29.4. – nedeľa 15.00  INTER – JUVENTUS

Skontaktujte nás, vyberte si ktorýkoľvek  zápas, ktorý chcete vidieť  a my vám pripravíme balík šitý priamo na mieru pre vás a vašich priateľov – futbalových fanúšikov.

Pridaj komentár